برنامه گزینش استانی انتاریو 703 نامزد اکسپرس انتری را دعوت می کند

به اشتراک گذاری بر روی facebook
Facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
Twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
LinkedIn
به اشتراک گذاری بر روی telegram
Telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
WhatsApp
به اشتراک گذاری بر روی email
Email
به اشتراک گذاری بر روی print
Print

نامزدهای دعوت شده ظرفیت بالقوه برای صلاحیت سنجی برای یک گزینش استانی برای اقامت دائم از طریق روند اولویتهای سرمایه انسانی اکسپرس انتری انتاریو را دارند.

انتاریو 703 نامزد اکسپرس انتری با تجربه کاری در شغلهای مورد نظر را در 26 آگوست دعوت کرد.

نامزدهای اکسپرس انتری به یک امتیاز در سیستم رتبه بندی جامع (CRS) بین 466 تا 475 نیاز دارند تا در آخرین دور دعوت ها دعوت شوند. اگر با موفقیت گزینش را دریافت کنند، به طور خودکار 600 امتیاز به امتیازشان در سیستم رتبه بندی جامع اضافه می شود که تضمین می کند در دور بعدی دراو اکسپرس انتری دعوت می شوند. این برای هر نامزد موفقی از یک برنامه گزینش استانی (PNP) برقرار خواهد بود.

برنامه گزینش مهاجر انتاریو(OINP) نامزدها را در صورتی برای درخواست یک گزینش استانی دعوت کرد که در یکی از شغلهای زیر دارای تجربه کاری بودند:

  • مدیران مالی NOC 0111
  • مدیران روابط عمومی، بازاریابی و تبلیغات NOC 0124
  • مدیران فروش  NOC 0601
  • حسابداران و حسابرسان مالی NOC 1111
  • مسئولان مالی دیگر NOC 1114
  • شغلهای حرفه ایی در مشاوران مدیریت تجارت NOC 1122
  •  پرستاران ثبت شده و پرستاران روانپزشکی NOC 3012
  • افراد شاغل در حوزه های سلامت NOC 3124
  •  متخصصین علم تغذیه و رژیم غذایی NOC 3132

به منظور دریافت گزینش استانی از انتاریو، نامزدها باید تحت روند اولویتهای سرمایه انسانی درخواست خود را ارائه دهند، و حداقل یک سال تجربه در یکی از مشاغل بالا را داشته باشند. تجربه کاری باید در طی 5 سال آخر تاریخ درخواستشان بوده باشد. این تجربه کاری می تواند در کانادا یا خارج از آن باشد اما باید پیوسته بوده باشد، به این معنا که  در این دوره بیشتر از یک سال وقفه نبوده باشد. شغلهای پشت سر هم در یک زمینه شغلی با کارفرمایان مختلف نیز قابل قبول است.

شغل نامزدهایی که آنها را برای یک دعوت نامه از انتاریو واجد شرایط می کند باید  همان شغلی باشد که آنها در پروفایل اکسپرس انتری خود وارد کردند.

اکسپرس انتری یک سیستم مدیریت درخواست برای سه برنامه مهاجرت فدرال است: برنامه نیروی کار متخصص فدرال، برنامه تجارت تخصصی فدرال، و دسته تجربه کانادایی.

نامزدهای اکسپرس انتری یک امتیاز CRS دریافت می کنند که براساس عواملی مانند سن، تجربه کاری، تحصیلات و تسلط بر زبان فرانسه یا انگلیسی به آنها امتیاز می دهد.

سپس نامزدها با بالاترین امتیازات در دراوهای منظم اکسپرس انتری دعوت می شوند.

OINP پول اکسپرس انتری را مورد بررسی قرار می دهد تا نامزدهایی را بیابد که ممکن است معیارهای روندهای مهاجرتی اشان را داشته باشند.

در این سال، دولت فدرال 7600 متقاضی اصلی را برای مهاجرت از طریق  OINP، مد نظر قرار داده است. این تعداد شامل 250 نامزد برای نیروی کار موقتی در شغلهای تخصصی نیمه ماهر یا دسته بندی شغل های ملی(NOC) در سطح C نیز است.

در سال 2019 بیش از نیمی از 7391شرکت کنندPNP نامزدهای اکسپرس انتری بودند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

به اشتراک گذاری بر روی facebook
به اشتراک گذاری بر روی twitter
به اشتراک گذاری بر روی linkedin
به اشتراک گذاری بر روی telegram
به اشتراک گذاری بر روی whatsapp
به اشتراک گذاری بر روی email
به اشتراک گذاری بر روی print